Apie mus

ŠEIMAI IR DRAUGAMS

Atokiau nuo miesto šurmulio įkurti 15 keturviečių namelių idealiai tinka tiek šeimos poilsiui, tiek draugų susibūrimams. Galėsite ilsėtis nesibaimindami dėl saugumo – poilsiavietė įkurta privačioje teritorijoje. Čia daug erdvės vaikams žaisti.

Pajūrio nameliai – idealus variantas norintiems optimaliai išnaudoti savo atostogas ir pajusti poilsio gamtoje ramybę ar smagiai praleisti laiką Lietuvos vasaros sostinėje – Palangoje. Galite išsinuomoti namelį romantiškam savaitgaliui dviese arba užsisakyti keletą namelių poilsiui su draugais.

 

PATOGUMAI

Nameliuose įrengti du kambariai: svetainė kartu su virtuvėle bei miegamasis. Svečiai aprūpinami būtiniausia įranga: šaldytuvu, el. plytele, el. virduliu, indais ir stalo įrankiais. Miegamajame yra dvigulė lova, o svetainėje – sofa-lova ir televizorius. Kiekvienas namelis turi privačią terasą su lauko baldais ir šašlykine. Jūsų patogumui nameliuose įrengti vonios kambariai, kuriuose rasite dušą, praustuvą bei WC. Automobilį galėsite palikti kieme šalia namelių (nemokamai).

 

IDEALI LOKACIJA

Poilsiavietė įkurta puikioje vietoje – Palangos pakraštyje, kur jausitės apsupti ramybės ir gamtos. Nepaisant to, vos panorėję apsilankyti ar pasilinksminti šurmuliuojančiame Palangos centre, tai galėsite padaryti greitai ir patogiai (šalia namelių kursuoja miesto autobusai).

Poilsiavietė visai netoli jūros, tad panorėję pasimėgauti Baltijos bangomis ar pasikaitinti kopose, tai padaryti galėsite per keletą minučių iki jos nukeliavę pėsčiomis ar dviračiu. Šalia poilsiavietės įrengtu puikiu dviračiu taku galėsite nuvažiuoti į Šventąją, Klaipėdą ar net Nidą.

 

PRAMOGOS

Poilsiavietėje galėsite mėgautis jūros gaiva šalia jaukiai smilkstant šašlykinei. Šalia namelių esančioje gražiai sutvarkytoje teritorijoje gausu vietos pramogauti kartu su draugais ar vaikais bei žaisti įvairius lauko žaidimus.